Od 18 maja zajęcia rewalidacyjne mogą odbywać się na terenie szkoły
i od 25 maja szkoła organizuje opiekę uczniom klas I-III
oraz konsultacje indywidualne lub w małych grupach uczniom klas VIII.

Podstawowe zasady organizacji zajęć rewalidacyjnych w szkole

-Rewalidacja w szkole zostanie zorganizowana na wniosek rodzica, wstępne zgłoszenia należy złożyć do specjalistów prowadzących rewalidację.

-Obowiązek przestrzegania reżimu sanitarnego- między innymi wyznaczony konkretny czas i miejsce zajęć, zachowanie dystansu uczeń- nauczyciel, mierzenie temperatury przy wejściu do szkoły.

-Rodzic podpisuje oświadczenie, że zapoznał się z procedurami sanitarnymi, zna zagrożenia związane z zakażeniem wirusem COVID-19

-Rodzice mogą być na terenie szkoły tylko przy wejściu do budynku.

Podstawowe zasady organizacji opieki dla uczniów klas I-III

-Opieka zostanie zorganizowana na wniosek rodzica, wstępne zgłoszenia należy złożyć do wychowawców do 19 maja.

-Obowiązek przestrzegania reżimu sanitarnego- między innymi opieka w małych grupach, zachowanie dystansu pomiędzy uczniami, mierzenie temperatury przy wejściu do szkoły.

-Rodzice mogą być na terenie szkoły tylko przy wejściu do budynku.
Podstawowe zasady organizacji konsultacji uczniom klas VIII

-Konsultacje zostaną zorganizowane na wniosek i za zgodą rodzica, wstępne zgłoszenia należy składać do wychowawców do dnia 20 maja.

-Obowiązek przestrzegania reżimu sanitarnego- między innymi indywidualnie lub w małych grupach, zachowanie dystansu pomiędzy uczniami, mierzenie temperatury przy wejściu do szkoły.

Wytyczne_GIS__MZ_i_MEN_dla_szkol_podstawowych_____edukacja_wczesnoszkolna.pdf

Oświadczenie rodzica - załącznik do pobrania

Zalacznik-nr-2-DEKLARACJA-RODZICA - załącznik do pobrania

Wniosek i oświadczenie - załącznik do pobrania