Klasa IV a
1. Angelika
Zapilaj
śr. 6,0
zachowanie wzorowe
2. Gabriela
Brzezińska
śr. 5,73 zachowanie
wzorowe
3. Klaudia
Frąckiewicz
śr. 5,64 zachowanie
bardzo dobre
4. Joanna
Kulesza
śr. 5,27 zachowanie
bardzo dobre
5. Aleksandra
Jakubowska
śr. 5,18
zachowanie bardzo dobre
6. Maja
Krypa
śr. 5,18
zachowanie wzorowe
7. Aleksandra Przestrzelska
śr. 5,0
zachowanie bardzo dobre
Klasa IV b
1.
Karolina
Budzińska
śr. 5,81 zachowanie
wzorowe
2. Zuzanna
Popowska
śr. 5,63 zachowanie
wzorowe
3. Urszula
Bronakowska
śr. 5,54 zachowanie
wzorowe
4. Izabela
Kacprzyk
śr. 5,54 zachowanie
wzorowe
5. Zofia
Czalej
śr. 5,45 zachowanie
wzorowe
6. Aleksandra
Malinowska
śr. 5,45 zachowanie
wzorowe
7. Piotr
Dąbkowski
śr. 5,36 zachowanie
wzorowe
8. Władysław
Haiduk
śr. 5,36 zachowanie
wzorowe
9. Jan
Prostko
śr. 5,36 zachowanie
bardzo dobre
10. Oskar
Dworak
śr. 4,81
zachowanie wzorowe
Klasa
V a
1. Anna
Sołtys
śr. 6,0
zachowanie wzorowe
2. Aleksandra
Kulesza
śr. 5,5
zachowanie wzorowe
3. Aleksandra
Rydzewska
śr. 5,4
zachowanie wzorowe
4. Aleksandra
Orchowska
śr. 4,9
zachowanie wzorowe
5. Paweł
Sadkowski
śr. 4,78 zachowanie wzorowe
Klasa V b
1. Karol
Maksimowski
śr. 5,6
zachowanie wzorowe
2. Zuzanna
Chrzanowska
śr. 5,5
zachowanie wzorowe
3. Natalia
Babińska
śr. 5,4
zachowanie wzorowe
4. Patrycja
Czajko
śr. 5,2
zachowanie bardzo dobre
5. Oliwia
Kruszewska
śr. 5,2
zachowanie wzorowe
6. Piotr
Nowakowski
śr. 5,2
zachowanie wzorowe
7. Weronika
Kretowicz
śr.
5,1
zachowanie wzorowe
8. Wiktoria
Krupińska
śr.
5,1
zachowanie bardzo dobre
9. Zuzanna
Malińska
śr. 5,1
zachowanie
bardzo dobre
10. Bartłomiej
Warsiewicz
śr. 5,1
zachowanie bardzo dobre
11. Karolina
Graczyk
śr. 4,9
zachowanie bardzo dobre
12. Daniel
Szałaj
śr. 4,9
zachowanie bardzo dobre
13. Wojciech
Wilczyński
śr. 4,9
zachowanie bardzo dobre
14. Maria
Zyskowska
śr. 4,9
zachowanie wzorowe
15. Gabriela
Wasilewska
śr. 4,8
zachowanie
wzorowe
Klasa V c
1. Natalia Rumińska
śr. 5,4
zachowanie wzorowe
2. Grzegorz
Mickiewicz
śr. 5,3
zachowanie wzorowe
3. Jakub
Szejnik
śr. 5,3
zachowanie wzorowe
4. Monika
Pawłowska
śr. 5,0
zachowanie wzorowe
5. Agnieszka
Róźańska
śr. 5,0
zachowanie bardzo dobre
6. Mikołaj
Scech
śr. 5,0
zachowanie bardzo dobre
7. Martyna
Strugała
śr. 4,9
zachowanie wzorowe
8. Monika
Karpuk
śr. 4,8
zachowanie bardzo dobre
9. Justyna
Wiszniewska
śr. 4,8
zachowanie bardzo dobre
Klasa
VI a
1. Łukasz
Kondracki
śr. 5,73 zachowanie
wzorowe
2. Wiktoria
święcicka
śr. 5,73 zachowanie
wzorowe
3. Filip
Roszkowski
śr. 5,64 zachowanie
wzorowe
4. Julia
Pawluczuk
śr. 5,55 zachowanie
wzorowe
5. Julia
Wysocka
śr. 5,55 zachowanie
wzorowe
6. Mateusz
Dąbkowski
śr. 5,45 zachowanie
wzorowe
7. Tomasz
Prostko
śr. 5,18
zachowanie wzorowe
8. Dawid
Kular
śr. 5,09 zachowanie
bardzo dobre
Klasa
VI b
1. Aleksandra
Orzechowska
śr. 6,0
zachowanie wzorowe
2. Michał
Wojciechowski
śr. 5,18
zachowanie wzorowe
3. Adam
świrydowicz
śr. 5,18
zachowanie bardzo dobre
4. Karol
Modzelewski
śr. 4,91
zachowanie wzorowe
5. Wiktoria
Opońska
śr. 4,91
zachowanie wzorowe
6. Weronika
Stachelek
śr. 4,91
zachowanie wzorowe
7. Zuzanna
Szostak
śr. 4,91
zachowanie bardzo dobre
8. Julia
Ciborowska
śr. 4,82 zachowanie
bardzo dobre
9. Kacper
Iwanowicz
śr. 4,82 zachowanie
wzorowe
10. Jakub
Sekuła
śr. 4,82 zachowanie
bardzo dobre
11. Patryk
Serwatka
śr. 4,82 zachowanie
bardzo dobre
Klasa VI c
1. Kinga
Kalwejt
śr. 5,27 zachowanie
bardzo dobre
2. Julia
Hełdak
śr. 5,18
zachowanie bardzo dobre
3. Michał
Radziewicz
śr. 5,09 zachowanie
bardzo dobre
4. Karolina
Zawalich
śr. 5,09 zachowanie
wzorowe
5. Martyna
Hanulak
śr. 4,91 zachowanie
bardzo dobre
6. Maja
Popowska
śr. 4,81
zachowanie bardzo dobre
Najlepsze
klasy:
I miejsce klasa V b
średnia 4,70
II miejsce klasa IVa
średnia 4,64
III miejsce klasa IVb średnia
4,59
Najlepsi
uczniowie:
z klas szóstych:
Aleksandra Orzechowska kl. VI b śr.
6,0 zachowanie wzorowe
z klas piątych:
Anna Sołtys kl. V a
śr. 6,0 zachowanie wzorowe
z
klas czwartych:
Angelika Zapilaj
kl. IV a
śr.
6,0 zachowanie wzorowe
średnie poszczególnych klas