Integracja uczniów starszych i młodszych

W lutym 2020 r., w okresie karnawału przeprowadzone zostały w naszej szkole zabawy integracyjne dla uczniów klas I-III.
Okazało się, że niektórzy nasi starsi uczniowie posiadają talenty organizacyjne, które potrafią świetnie wykorzystać. Dwie uczennice kl 7 b: Kalina Tondera i Judyta Popowska, wyszły z propozycją zagospodarowania czasu podczas przerw. W związku z tym przygotowały i przeprowadziły zabawy integracyjno-taneczne, które miały urozmaicić czas pomiędzy lekcjami. Starsze dziewczęta uczyły swoich młodszych kolegów kroków i układów tanecznych. Zabawy były przeprowadzone pod czujnym okiem wychowawcy klasy 7 b, p. Doroty Markowskiej.

Trzeba przyznać, że pomysł był znakomity. Dzieci bawiły się doskonale, a siódmoklasistki miały okazję do prezentacji siebie. Widoczna była ich samodzielność i kreatywność. Obie grupy wiekowe udowodniły, że szkoła to miejsce, gdzie można realizować własne pomysły i czerpać z tego mnóstwo radości. (Zdjęcia)