KOMUNIKAT - SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 14.02.2020 r. odbył się w naszej szkole „ WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ „. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów 6-co osobowych / 3 dziewczęta i 3 chłopców plus rezerwa/ . Turniej rozgrywano systemem mieszanym , to znaczy w pierwszym etapie systemem grupowym / dwie grupy A i B /, „Gry każdy z każdym w grupie” do 2 wygranych setów. Pierwsza grupa 3 zespołowa klasy 7 i druga grupa 4 zespołowa klasy ósme. W drugim etapie turnieju odbyły pojedynki między grupami w zależności od zdobytego miejsca w swojej grupie tzn. pierwsze zespoły rozegrały o mistrzostwo , drugie w grupie o 3 miejsce w turnieju, trzecie w grupie o 5 miejsce w turnieju . Zawody przeprowadzono na dwóch boiskach do siatkówki wg przepisów PZPS i przebiegały w miłej, kulturalnej i przyjaznej atmosferze.
       Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje! .
       Turniej przygotowali,sędziowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.
       Końcowa klasyfikacja ;

1 m. 8 b I
2 m. 7 b I
3 m. 8 b II
4 m. 7 a
5 m. 7 b II
6 m. 8 a II
7 m. 8 a I

Uczniowie klas 7 i 8 podczas szkolnego turnieju piłki siatkowej.

Ełk, 14.02.2020 r.