Dzień Tańca

Dzień Tańca odbył się 29 KWIETNIA 2010 w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku (zobacz zdjęcia). Organizatorem spotkania tanecznego było STUDIO TAŃCA „ANN-ART”W Ełku- Anna Wolska.
Nagrody dla uczestników ufundował: STAROSTA POWIATU EŁCKIEGO, STUDIO TAŃCA „ ANN-ART”- ANNA WOLSKA, RADNY UM- ADAM ZAWADZKI.
Celem spotkania tanecznego było przedstawienie młodych tancerzy w kategorii: taniec nowoczesny, improwizacja taneczna, taniec i piosenka. Upowszechnianie pięknej sztuki tanecznej, zachęta do aktywnego spędzania czasu wolnego, a także podnoszenie poziomu technicznego i artystycznego młodych tancerzy.

W tanecznym spotkaniu wzięli udział:
* Zespół dziecięcy z Przedszkola Miejskiego „SŁONECZNA ÓSEMKA” w Ełku pod kierunkiem P. Iwony Starzyńskiej, Barbary Niewiarowskiej, Marii Luty.
*Zespół dziecięcy „SKACZĄCE NUTKI” z Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku pod kierunkiem P. Heleny Borowej
*Zespół dziecięcy „PROMYKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku, pod kierunkiem P. Moniki Radzaj.
* Zespół dziecięcy „ŚWIETLIKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Ełku, pod kierunkiem P. Grażyny Krasińskiej
* Zespół dziecięcy „DZIECIAKI-DZIEWIĄTAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Ełku pod kierunkiem P. Sylwii Surmy.
* Zaprezentowało się także 14 tancerzy prezentując własne taneczne improwizacje.
Podczas DNIA TAŃCA w dniu 29 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 9 im. J. Pawła II w Ełku – 96 tancerzy w wieku od 5 do 13 lat zaprezentowało piękne kompozycje taneczne.
GRATULUJEMY ! DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE WRAŻENIA ARTYSTYCZNE I ZAANGAŻOWANIE W PROPAGOWANIE PIĘKNEJ SZTUKI TANECZNEJ!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
STUDIO TAŃCA „ANN-ART” – EŁK DZIĘKUJE PANU STAROŚCIE POWIATU EŁCKIEGO ZA WSPARCIE DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNEJ WŚRÓD NAJMŁODSZEJ GRUPY TANCERZY.
Z wyrazami szacunku.
Organizator: Anna Wolska