MISTRZOSTWA REJONU VI-go W TENISIE STOŁOWYM

W Olecku 10.12.2019 r ,w hali sportowej MOSiR przy 10 stołach odbyły się mistrzostwa rejonu 6-go w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży SZS / uczniowie klas 7 i 8 / . Mistrzowie czterech powiatów t.j. / Ełk, Gołdap, Giżycko i Olecko / rywalizowało w celu zdobycia awansu do finału wojewódzkiego.
       W w/w turnieju uczestniczyli tenisiści z SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku nie dając szans rywalom. Elżbieta Prostko i Aleksandra Chilmon uczennice kl.7b zajęły 1 miejsce w kategorii dziewcząt oraz chłopcy Wojciech Gajewski kl. 8b i Bartłomiej Budziński kl. 7b. również zajęli 1 miejsce. Gratulacje i sukcesów w finale wojewódzkim.

Chłopcy po dekoracji. SP 9 w Ełku na 1 miejscu. Dziewczęta z SP 9 w Ełku na 1 miejscu podium.

Nauczyciel w-f; Stanisław Malinowski

Ełk, 10.12.2019 r.