Dnia 28 listopada (czwartek) uczniowie klas 1 b i 1 c (wraz z wychowawczyniami: Agnieszką Sitko i Agnieszką Sawicką) wspólnie bawili się podczas andrzejkowej imprezy integracyjnej.

Swoją obecnością zaszczycili nas również rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach. Spotkanie rozpoczęliśmy od nauki układów tanecznych, po czym przeszliśmy do głównej części andrzejkowego wieczoru - wróżb - zaczynając od lania wosku, po wróżenie z kubeczków, wybieranie wykonywanych w przyszłości zawodów, aż po sprawdzenie, dokąd można udać się na wymarzone wakacje. Nie mogło zabraknąć również konkurencji sportowych, łączących w sobie wiele elementów dobrej zabawy.

Uwieńczeniem wspólnych chwil była gra w butelkę z zadaniami do wykonania, które wywołały uśmiechy na twarzach zebranych. W trakcie zabawy można było częstować się przeróżnymi łakociami przyniesionymi przez rodziców. W dobrych nastrojach, przy dźwiękach muzyki zakończyliśmy nasze wspólne andrzejkowe spotkanie. (Zdjęcia)