SPRAWOZDANIE - TENIS STOŁOWY

W dniu 13.11.2019 r. w sali gimnastycznej SP 9 przy 8 stołach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Ełku Szkół Podstawowych SZS Igrzyska Dzieci /grupa młodsza kl. 6 i młodsi / oraz Młodzieży / grupa starsza kl. 7i8 /, w których wzięły udział wszystkie ełckie szkoły. Zespół składa się z dwóch zawodników i rezerwowi ,którzy mogą grać w grze deblowej i indywidualnej. Wielogodzinne treningi spędzone przy stołach zawodniczek i zawodników z SP 9 spowodowały, iż pingpongiści z w/w szkoły byli bezkonkurencyjni w obu kategoriach wiekowych zajęli trzy pierwsze miejsca i 5 miejsce dziewczęta z młodszej kategorii. Najlepsze szkoły uzyskały awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w Olecku 10.12.2019 r Chłopcy młodsi 1 miejsce z SP 9 w składzie; Jakub Zduniak 5b, Kacper Zubrzycki 5c, Dominik Zubrzycki 5c, Aleksander Sokołowski 5c i Sebastian Zduniak 3b . Dziewczęta młodsze 5 miejsce w składzie ; Zuzanna Skalimowska, Kornelia Czyżewska , Klaudia Filutowska i Maja Działo / wszystkie klasa 5 c / . Dziewczęta starsze z SP 9 w składzie; Elżbieta Prostka, Aleksandra Chilmon i Julia Bogdziewicz / wszystkie z klasy 7b /. Chłopcy grupy starszej z SP 9 w składzie; Wojciech Gajewski 8b, Jakub Wierzbicki 8a, Bartłomiej Budziński, Filip Sobolewski i Jakub Chodorowski / wszyscy 7b/.

Tenisiści z ełckich szkół podczas gry         Pingpongiści z SP 9 z pucharami po dekoracji

Nauczyciel w-f ; Stanisław Malinowski
Ełk, 13.11.2019 r.