Wyniki konkursu: My favourite teacher

W październiku został zorganizowany oraz przeprowadzony konkurs na opis ulubionego nauczyciela w języku angielskim: My favourite teacher. Prace konkursowe mogli wykonywać uczniowie z klas: IV - VIII dowolną techniką, w formie plakatu wraz z opisem w języku angielskim ulubionego pedagoga. Konkurs miał na celu wykorzystanie znajomości leksyki oraz konstrukcji gramatycznych poznanych na zajęciach oraz samodzielne wzbogacenie słownictwa z języka obcego. Zachęcał również tym samym do pogłębienia wiedzy z przedmiotu.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas: V - VIII. Komisja w składzie: p. Dorota Ołdak oraz p. Agnieszka Gilewska przyznały następujące miejsca:

I miejsce - Oliwia Chodnicka z klasy V a

II miejsce - Ola Herbszt z klasy VIII a