Kolorowo,smacznie, wesoło!

31.05.2019 roku na boiskach szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbył się po raz kolejny Festyn Rodzinny. Pierwsi uczestnicy imprezy przybyli krótko przed 14 godziną. Od początku zabawy dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcji. Festyn został otwarty poprzez wspólne odtańczenie „Belgijki”. W kolejnym punkcie programu chętni rodzice, dzieci, nauczyciele mogli wziąć udział w zajęciach aerobicu. Po wspólnej rozgrzewce nastąpiła część główna, czyli turniej piłki nożnej, wyścigi rzędów, turniej siatkówki. Równocześnie osoby nie biorące udziału w żadnej konkurencji mogły pomalować sobie twarz, zobaczyć sprzęt strażacki, wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Zadbano także o odpowiedni posiłek. Przygotowany został grill, z którego można było zjeść smaczną kiełbasę albo upiec sobie ją samodzielnie na ognisko.

Festyn rodzinny okazał się dobrą zabawą. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go przeprowadzić z rozmachem i wieloma atrakcjami. (Zdjęcia)