Pragnąc uczcić 20 rocznicę pobytu naszego Patrona szkoły Papieża Jana Pawła II na Ziemi Augustowskiej, 17 maja 2019 r. delegacja z naszej szkoły na czele z panem dyrektorem, Andrzejem Zdanowskim, brała udział w XV Zjeździe Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

Uroczystość rozpoczęło spotkanie modlitewne, zawiązanie wspólnoty zjazdu pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Jerzego Mazura Ordynariusza Diecezji Ełckiej oraz wspomnienie z pobytu św. Jana Pawła II na Ziemi Augustowskiej.

Zebrani przepłynęli statkiem do Sanktuarium w Studzienicznej, gdzie uczestniczyli w Mszy św. koncelebrowanej pod przewodnictwem Ks. Biskupa.
Spotkanie zakończyło się Aggapą w ogrodach parafialnych oraz koronką do Miłosierdzia Bożego. (Zdjęcia)