Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2019.

W dniu 25 kwietnia 2019r. w Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła w Ełku odbyły się eliminacje na szczeblu Powiatu Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach wzięły udział 4 czteroosobowe drużyny z młodszej grupy wiekowej (10-12) oraz 5 trzyosobowych drużyn ze starszej grupy wiekowej.

W wyniku przeprowadzonych konkurencji do etapu wojewódzkiego w Iławie zakwalifikowały się drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Bpa Edwarda Samsela w Wiśniowie Ełckim w składzie 1. Sabina Kuryło,2. Wiktoria Sobolewska, 3. Bartosz Szymański, 4. Jakub Żukowski oraz w starszej grupie wiekowej uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Wł. Szafera w Ełku w składzie 1. Adam Chwiedor, 2. Piotr Kulik, 3. Jakub Siemieniewicz. (Zdjęcia)