Turniej piłki nożnej

3 kwietnia 2019 r. na orliku przy Zespole Szkół Sportowych odbył się turniej piłki nożnej chłopców. W rozgrywkach udział wzięło 6 ełckich szkół. Mecze rozegrano w dwóch grupach. W grupie zajmujemy pierwsze miejsce i gramy w półfinale, w którym przegrywamy z SP 3 w dogrywce po złotej bramce w ostatniej sekundzie meczu. W meczu o 3 miejsce wygrywamy z SP 2. Gratulacje !!!.

5 kwietnia 2019 r. na orliku przy Szkole Podstawowej nr 7 odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięło 6 ełckich szkół. Mecze rozegrano w dwóch grupach. W grupie po dwóch porażkach różnicą jednej bramki zajmujemy 3 miejsce i gramy o miejsca 5-6 z Zespołem Szkół Sportowych. Jak w grupie, tak i w meczu o 5 miejsce, przegrywamy 0:1 i zajmujemy 6 miejsce. Gratulacje należą się dziewczynom za ambitną postawę i zaangażowanie.