Kontakt

Aktualności:

Ogłoszenie!

Pierwsze miejsce na podium!

Dnia 27.03.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Ełku odbył się w ramach Szkolnego Związku Sportowego Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik 2003 i młodsi. W spotkaniu udział wzięło 7 drużyn ełckich. Mecze rozgrywano w dwóch grupach. Po fazie grupowej zespoły grały w systemie : zespoły z 3 –go miejsca w grupie walczyły o miejsce 5 w turnieju, z 2 –go miejsca w grupie walczyły o miejsce 3 w turnieju, 1 –go miejsca w grupie walczyły o miejsce 1 w turnieju. Cały turniej wygrała nasza drużyna, która w finale pokonała zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Zespoły zostały nagrodzone pucharami i okolicznościowymi dyplomami. Gratulujemy naszym dzielnym zawodnikom!

Skład drużyny: Piotr Karpuk, Łukasz Małyszko , Maciej Górski, Adam Baranowski, Sebastian Borkowski, Jakub Dziekoński, Jakub Świrydowicz, Rafał Wołyniec, Piotr Arski, Szymon Żmuda, Szymon Staszewski.