TENIS STOŁOWY - SPRAWOZDANIE / wyniki sportowe /

W hali sportowej Lidzbarku Warmińskim 24.03.2019 r. przy 12 stołach odbyły się Mistrzostwa Województwa młodzików i kadetów w tenisie stołowym w grach indywidualnych, drużynowych i podwójnych / deble, miksty /. W w/w zawodach brali udział wszyscy najlepsi obecnie tenisiści stołowi z wymienionych kategorii oraz sportowcy z Ełku tzn. UKS ‘’ Konieczki ‘’ przy SP 9 w Ełku, którzy wywalczyli trzy brązowe medale. Najlepsze miejsca naszych zawodników ; Gabriela Ziarko 3 miejsce indywidualnie , 5 miejsce Mikołaj Malinowski oboje kl 8b w kat. kadetów. 3 miejsce drużyna kadetów w składzie; Mikołaj Malinowski, Wojciech Gajewski klasa 7b 3 miejsce w grze podwójnej/ mikst Gabriela Ziarko , Mikołaj Malinowski . Najlepsi z poszczególnych kategorii wiekowych uzyskali awans do Mistrzostw Polski.

M.Malinowski i W.Gajewski podczas gry drużynowej i deblowej. Tenisiści z Ełku z dyplomami po dekoracji medalowej. Elżbieta Prostko, Gabriela Ziarko, Wojciech Gajewski i Mikołaj Malinowski

Nauczyciel w – f ; Stanisław Malinowski

Ełk, 24.03.2019 r.[/center