Sprawozdanie – Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

6 grudnia 2018r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej chłopców. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 9 wystawiła dwie drużyny – reprezentacja 7-8 klas oraz zespół 3 klas gimnazjum. Graliśmy system „każdy z każdym”. Wyniki turnieju:
SP 9 – SP 7 0:4, Ośrodek Sz.-W. - G 3 3:6, SP 9 – G 3 1:5, SP 7 – Ośrodek Sz.-W. 5:0,
SP 9 – Ośrodek Sz.-W. 9:1, G3 – SP 7 1:3.
I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 7, II miejsce – zespół 3 klas gimnazjum,
III miejsce – reprezentacja klas 7-8, IV miejsce – Ośrodek Szkolno – Wychowawczy.

Dyrektor SP nr 9 p. A. Zdanowski wręczył puchary oraz słodkie mikołaje najlepszym zawodnikom poszczególnych reprezentacji.

Organizatorzy: Tomasz Koc, Przemysław Kołłątaj, Katarzyna Sznejder, Krzysztof Randzio.