SPRAWOZDANIE - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ „4 ‘’ chłopców

Reprezentacja chłopców piłki siatkowej „ 4 ‘’ SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku w składzie: Jakub Bożek, Bartłomiej Kamiński / obaj 6a /, Aleksander Bogdziewicz, Nataniel Bogdziewicz, Stanisław Ostatkiewicz, Mikołaj Sobolewski, Dawid Węgrowski, Filip Dąbkowski, Bartłomiej Budziński i Jakub Chodorowski / wszyscy kl. 6b / zajęła 2 miejsce w międzyszkolnym turnieju piłki siatkowej „ 4” w ramach współzawodnictwa sportowego SZS. W zawodach wzięło udział 7 szkół. Graliśmy systemem „Każdy z każdym’’ do 2 wygranych setów, set do 15 punktów. Wyniki naszej szkoły : 0:2 z SP 6, 2:0 z SP 4, 2:0 z SP 3, 2:1 z SP 7, 1:2 z SP 5 i 2:0 z SP 2. Jest to duży sukces zakładając że nie należeliśmy do faworytów / oczekiwania przed zawodami to 4-5 lokata /. Turniej rozegrano w hali sportowej SP 2 w Ełku na 3 boiskach w dniu 16.11.2018 r.

Siatkarze z klasy 6a i 6b SP 9 w Ełku

Nauczyciel w-w; Stanisław Malinowski