10.11.2018r. GIŻYCKO – TURNIEJ T.STOŁOWEGO Z OK . 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Tenisiści stołowi z SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku wzięli udział w międzynarodowym / zawodnicy z Rosji i Litwy / turnieju tenisa stołowego w Giżycku 10.11.2018 r. W ten sposób uczcili obchody 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI . Turniej przebiegał w miłej i przyjacielskiej atmosferze w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Wyniki naszych sportowców ; Elżbieta PROSTKO 3 miejsce kat. młodziczki, Mikołaj Malinowski 4 miejsce w kategorii juniorów, Jakub ZDUNIAK 5 miejsce kat. żak, Kacper ZUBRZYCKI 5 miejsce kat., Mikołaj SOBOLEWSKI 7 miejsce w kat. młodzików, Dominik ZUBRZYCKI 9 miejsce kat. żak.

Tenisiści stołowi z SP 9 w Ełku

Nauczyciel w-f; Stanisław Malinowski