„Dla Niepodległej” – konkursu pieśni patriotycznych

24 października odbył się w naszej szkole Konkurs Pieśni Patriotycznej „Dla Niepodległej” Jego głównym celem było upamiętnienie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz upowszechnianie znajomości polskiej pieśni patriotycznej.

Komisja, w składzie: pani Beata Klauza i pani Anna Nartowicz, biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, pamięciowe opanowanie słów pieśni, interpretację i ekspresję wykonania oraz walory głosowe i ogólny wyraz artystyczny, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy IV – VI:

I miejsce – Amelia Opońska i Magdalena Skulimowska kl. V c

II miejsce – Jakub Chodorowski i Bartłomiej Budziński kl. VI b

III miejsce – Julia Bogdziewicz, Aleksandra Chilmon i Kalina Tondera kl. VI b

wyróżnienie: Anna Zawadzka, Judyta Popowka, Wiktoria Chilicka i Julia Jaroma kl. VI b

Klasy VII – VIII i gimnazjum:

I miejsca nie przyznano.

II miejsce – Katarzyna Sztachelska kl. III a gimnazjum

oraz zespół: Liliana Jemak, Adriana Roszko, Helena Czajka, Aniela Darmofał i Martyna Grzesiuk kl. III b gimnazjum (Zdjęcia)