MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW ‘18 W T. STOŁOWYM - SPRAWOZDANIE

W Lidzbarku Warmińskim 25.03.2018r odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w grach indywidualnych, drużynowych, deblowych i mikstach. W powyższych zawodach wzięli udział tenisiści stołowi z UKS „Konieczki” oraz z klubów naszego województwa jak z Ostródy, Działdowa, Lidzbarka Warmińskiego, Iławy, Pisanicy i innych. Zwycięzcy w grach indywidualnych uzyskali awans do turnieju ogólnopolskiego. Wyniki naszych sportowców: Brązowy medal 3 miejsce drużyna dziewcząt Wiktoria Chilicka i Julia Bogdziewicz, 5 miejsce drużyna chłopców Wojciech Gajewski i Bartłomiej Budziński , 5 miejsce Wojciech Gajewski i 7 Wiktoria Chilicka indywidualnie , 5 miejsce w grach deblowych W.Gajewski i B.Budziński oraz dedel W.Chilicka i J.Bogdziewicz , 5 miejsce w grze mieszanej / mixt / W.Gajewski i J.Bogdziewicz oraz mixt W.Chilicka i B.Budziński. Życzymy dalszych sukcesów!

Tenisiści UKS „Konieczki’’ przy SP 9 w Ełku podczas uroczystego otwarcia mistrzostw województwa. Od prawej Wiktoria, Julia, Wojtek i Bartek .

Nauczyciel – trener ; Stanisław Malinowski

Ełk, 25.03.2018 r.