Kontakt

Aktualności:

Ogłoszenie!

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KADETÓW W TENISIE STOŁOWYM - SPRAWOZDANIE

W Działdowie w dniu 08.04.2018 r. odbyły się Indywidualne i Deblowe Mistrzostwa Woje-wództwa Kadetów w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z udziałem tenisistów stołowych z UKS „KONIECZKI” przy SP 9 w Ełku oraz klubów naszego województwa jak; Ostróda, Elbląg, Mrągowo, Działdowo, Olsztyn, Gołdap, Olecko, Pisanicy i in. Dosyć dobrze zaprezentowali się kadeci z Ełku w grze mieszanej tzw. Mixt Gabriela Ziarko z Mikołajem Malinowskim zajęli 4 miejsce, w grze deblowej dziewcząt G.Ziarko z Z.Madej/Działdowo zajęły 3 miejsce – medal brązowy, indywidualnie nasi sportowcy zajęli Gabriela Ziarko 5 miejsce w kategorii dziewcząt , Mikołaj Malinowski 7 miejsce w kategorii chłopców. Zwycięzcy turnieju awansowali do turnieju ogólnopolskiego.

Gra półfinałowa w grze mieszanej / mixt/ z udziałem tenisistów z Ełku. Kadeci z UKS „Konieczki” przy SP 9 w Ełku Gabriela ZIARKO z medalem brązowym za grę podwójną i Mikołaj MALINOWSKI.