Mamy kolejnych laureatów i finalistów

O zdobyciu tytułu laureata, czy finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego marzy większość uczniów. Nie jest to jednak takie proste.

Z tego sukcesu cieszy się (a my razem z nimi) ośmioro naszych wychowanków – wszyscy, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Zaszczytny tytuł laureata zdobyli:

- Jakub Bugała z kl. VII a z języka polskiego (opiekun – p. Anna Chmielecka),

- Jakub Bugała z kl. VII a z matematyki (opiekun – p. Grażyna Barcińska),

- Adam Orzechowski z kl. VI b z historii (opiekun – p. Anna Lewoc),

- Krzysztof Kondracki z kl. VII a z historii (opiekun – p. Ewa Przekop),

- Tobiasz Ryk z kl. VII b z języka angielskiego (opiekun – p. Dorota Ołdak).

Natomiast finalistami zostali:

- Krzysztof Kondracki z kl. VII a z języka polskiego (opiekun – p. Anna Chmielecka)

- Krzysztof Kondracki z kl. VII a z matematyki, (opiekun – p. Grażyna Barcińska),

- Aleksandra Dźwilewska z kl. VII a z języka polskiego(opiekun – p. Anna Chmielecka),

- Patrycja Kiełczewska z kl. VII b z języka polskiego (opiekun – p. Anna Lewoc),

- Jakub Bugała z kl. VII a z historii (opiekun – p. Ewa Przekop),

- Samuel Chodorowski z kl. VII b z historii (opiekun – p. Anna Lewoc),

- Grzegorz Osiński z kl. VI b z języka angielskiego (opiekun – p. Agnieszka Gilewska).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom.
                                                                                                                              Jesteśmy z Was dumni!

Ełk, 23 marca 2018 r