IV WIOSENNY DZIEŃ TALENTÓW

W 2014 roku otrzymaliśmy zaszczytny tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”, który oznacza, że szkoła przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Od tej pory co roku 21 marca społeczność naszej szkoły obchodzi Wiosenny Dzień Talentów. Może właśnie dlatego pierwszego dnia wiosny nikt z uczniów „Dziewiątki” nie myśli o wagarowaniu.

21 marca 2018 r. cała brać uczniowska, wzorem lat ubiegłych, zgromadziła się w sali gimnastycznej, aby świętować IV Wiosenny Dzień Talentów. Na początku prowadzące całą imprezę, uczennice z klasy V a: Wiktoria Siwek i Oliwia Krysińska przywitały zebranych.

Później przyszedł czas na prezentację szkolnych talentów. Był śpiew, taniec, muzyka poważna i sport. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali szeroką gamę swoich talentów. Opowiadali, w jaki sposób odkryli swoje zdolności, i jak je rozwijają. Doradzali, na które zajęcia warto się zapisać, a także pochwalili się swoimi dotychczasowymi sukcesami. Najwięcej emocji wzbudziły chyba jednak pokazy tańca oraz śpiew.

Za organizację Wiosennego Dnia Talentów odpowiadały panie: Agnieszka Karanowska, Dorota Markowska i Elżbieta Rafałowska.

Wierzymy, że w kolejnych latach do grona obecnych utalentowanych uczniów dołączą następni. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Wiosenny Dzień Talentów. Jakie zdolności i umiejętności zaprezentują nam za rok.