Kolejny certyfikat „Dziewiątki”

10 listopada w Kuratorium Oświaty w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów „Szkoła Wierna Dziedzictwu”.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród placówek nagrodzonych przez kuratora oświaty. Wyróżnienie jest tym większe, że jako jedyni otrzymaliśmy 100% punktów.
Na sukces ten zapracowała cała społeczność (uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy niepedagogiczni).

Edukacja patriotyczna w naszej szkole nie jest niczym nowym. Już najmłodsze klasy uczymy umiłowania Ojczyzny, poszanowania tradycji, szacunku do polskiej kultury i sztuki, przyrody. Zaszczepiamy w dzieciach chęć poznania historii kraju, mówienia piękną poprawną polszczyzną.

Jesteśmy dumni z tego prestiżowego wyróżnienia i obiecujemy kontynuować działania kształtujące postawy patriotyczne naszych wychowanków.