Warsztaty fotograficzne w Ełckim Centrum Kultury

W dniu 14 listopada 2017 r. uczniowie klasy 3c mieli okazję zapoznać się z tajnikami fotografii pod okiem Pani Kingi Eliasz na specjalnie przygotowanych warsztatach fotograficznych prowadzonych w Ełckim Centrum Kultury. Pracowali z wielkim zapałem, wykonując zdjęcia statyczne oraz zdjęcia w ruchu; tworząc własne kompozycje, które następnie samodzielnie fotografowali. Uwieńczeniem warsztatów było wspólne, pamiątkowe zdjęcie wykonane przez Panią Kingę. Największą niespodzianką okazała się jednak informacja dotycząca prac, które zostały wykonane przez dzieci w czasie warsztatów – już wkrótce będzie je można podziwiać na wystawie zorganizowanej w Ełckim Centrum Kultury.

Uczniowie mieli również szansę obejrzenia wystawy prac trzech polskich artystów zajmujących się fotografią – wystawa ta nosi tytuł „Naświetlenie. Przeszłość. Teraźniejszość. Przyszłość.” (Zdjęcia)

Agnieszka Sawicka