Ogłoszenia!

„Ciekawa gra dydaktyczna”
– to sukces naszych młodych matematyków na szczeblu powiatowym

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku ogłosił na szczeblu powiatowym matematyczny konkurs dla klas szóstych
„Ciekawa gra dydaktyczna.”

Konkurs polegał na opracowaniu i wykonaniu gry planszowej związanej z wybranym działem matematyki.

Do konkursu przystąpiło dwoje naszych uczniów – Jakub Bugała i Krzysztof Kondracki, obywaj uczniowie klasy VI a. Jakub po uzyskaniu tytułu laureata olimpiady matematycznej, jak widać nie spoczął na laurach. Nadal pracuje i odnosi sukcesy. Tym razem wspólnie z kolegą z klasy. Ich praca dotyczyła planimetrii. Dziewiątego czerwca ogłoszono wyniki. Nasi uczniowie nie zawiedli i w konkursie powiatowym zajęli III miejsce, a odebranie nagród odbyło się 13 VI 17 r. w MODN. Zostali tam zaproszeni razem z rodzicami.

Gorąco gratuluję swoim uczniom. To kolejny sukces matematyczny „Dziewiątki”.
N-l matematyki: Grażyna Barcińska