Ogłoszenia!

Olimpijczycy nagrodzeni!

W poniedziałek, 5 czerwca 2017 roku w Ełckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość poświęcona laureatom olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017. W spotkaniu wzięli udział uczniowie ełckich szkół podstawowych i gimnazjów z rodzicami i opiekunami, a także nauczyciele prowadzący i dyrektorzy szkół. W gronie laureatów znalazło się 27 uczniów, 14 ze szkół podstawowych i 13 z gimnazjów. Wzięli oni udział łącznie w 17 przedmiotowych konkursach zdobywając łącznie 37 tytułów laureata. 3 uczniom udało się zdobyć trzy takie tytuły, 4 zostało 2-krotnymi laureatami, a 20 startowało w konkursie z jednego przedmiotu.

Podczas poniedziałkowego spotkania prezydent miasta wręczył nagrody laureatom olimpiad przedmiotowych.

Przypomnijmy, że w naszej szkole tytuł laureata z trzech przedmiotów uzyskał
Jakub Bugała (język polski, opiekun Anna Chmielecka, historia, opiekun Andrzej Zdanowski i matematyka, opiekun Grażyna Barcińska).
Tytuł laureata z jednego przedmiotu zdobył Samuel Chodorowski (historia, opiekun Anna Lewoc)

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!