Nasze miasto
Kontakt

Aktualności:

Ogłoszenia!

KOLEJNY SUKCES TENISISTÓW STOŁOWYCH Z SP 9 W EŁKU W FINALE WOJEWÓDZKIM XI MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY

Pod takim tytułem w Lidzbarku Warmińskim 09 maja 2017 r. odbył się prestiżowy drużynowy turniej tenisa stołowego. Celem turnieju jest wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentowała woj. warmińsko-mazurskie w turnieju ogólnopolskim . W zawodach uczestniczyć mogły 3 osobowe reprezentacje jednej szkoły składającej się z dziewcząt , chłopców lub w składzie mieszanym. Łącznie wzięło udział 29 szkół, które podzielone na 8 grup po 3 lub 4 zespoły. Bardzo duży sukces osiągnęli tenisiści z SP 9 w Ełku w składzie; Elżbieta Prostko, Wojciech Gajewski i Mikołaj Malinowski zajęli I miejsce. Wszyscy jednakowo zasłużyli na słowa uznania, godnie reprezentowali szkołę oraz miasto Ełk. Oto wyniki naszych sportowców; grupie zwyciężyli 3 szkoły po 3 – 0,w ćwierćfinale 3 – 0 , półfinał 3 -2 z faworytem turnieju z S P Działdowo / rozstawiani z nr 1 / oraz finał emocjonujący i bardzo wyrównany z SP Pisanica w również 3 -2 . Pingpongiści z Ełku oprócz awansu do finału w Sopocie otrzymali medale, dyplomy , puchary oraz cenne nagrody rzeczowe.
       Najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt została Elżbieta Prostko . Gośćmi honorowymi byli p. Celina Grubba żona A. Grubby oraz Leszek Kucharski medalista MŚ i ME .

Tenisiści SP 9 z Ełku podczas otwarcia, gier finałowych, dekoracji medalowej i zespołowe z pucharami