Ogłoszenia!

MŁODZICY Z UKS’’ KONIECZKI’’ przy SP 9 w EKU Z 6 MEDALAMI W INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

Tenisiści stołowi z UKS „Konieczki’’ przy SP 9 wrócili do Ełku z 6 medalami z Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Województwa Młodzików, które odbyły się 29.04.2017 r. w Lidzbarku Warmińskim . Turniej rozgrywano przy 12 stołach. Przed zawodami według rankingu były szanse na zdobycie około 2-3 medali . Cała czwórka tzn. Gabriela Ziarko, Ela Prostko , Wojciech Gajewski i Mikołaj Malinowski, która reprezentowała szkołę, klub i miasto Ełk zdobyła po kilka medali . Szczególnie cenne są 2 i 3 miejsca w grach indywidualnych Gabrieli Ziarko i Mikołaja Malinowskiego oraz drużynowe chłopców i dziewcząt. Systematyczna wieloletnia praca przyniosła rezultaty.

W w/w turnieju startowali tenisiści z Ostródy, Działdowa, Mrągowa, Pisanicy, Iławy, Gołdapi, Lidzbarka Warmińskiego, Lidzbarka Welskiego i Kętrzyna .

Wyniki naszych sportowców;

2 miejsce Gabriela Ziarko i 3 miejsce Mikołaj Malinowski – indywidualnie

2 miejsce Mikołaj Malinowski i Wojciech Gajewski - drużynowo

3 miejsce G.Ziarko i ElżbietaProstko - drużynowo

2 miejsce E.Prostko i G.Ziarko - gra deblowa

3 miejsce Ela Prostko i M.Malinowski - gra mieszana / mikst /

Ełccy tenisiści podczas finału debla drużynowego i gry mieszanej

Mikołaj, Gabrysia, Ela i Wojtek po dekoracji medalowej.

Nauczyciel – trener; Stanisław Malinowski

Ełk, 29.04.2017 r.