Ogłoszenia!

Zakończyliśmy akcję „Grosz do Grosza”

Samorząd Uczniowski w dniach 1 – 24 marca 2017 roku przeprowadził akcję „Grosz do Grosza”. Jej głównym celem jest pozyskanie funduszy na sfinansowanie obiadów dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin w ramach programu „Dzwonek na obiad”.

Zbiórka pieniędzy zaangażowała naszych wychowanków do działalności na rzecz innych ludzi. Pozwoliła też uświadomić uczniom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej.

Po podliczeniu wszystkich pieniędzy okazało się, że w sumie uczniowie do puszek wrzucili 406,29 zł (240 zł więcej niż podczas zbiórki jesiennej). Było to ponad 28 kilogramów monet, samych jednogroszówek 10,3 kg, dwugroszówek 7,6 kg, a pięciogroszówek 8,7 kg.

Zebrane przez nas pieniądze zostały przekazane organizatorowi akcji – Fundacji „Być Bardziej”.

Gorąco dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.