Bieg Niepodległości

W dniu 11 listopada pod Urzędem Miasta Ełku odbył się "Bieg Niepodległości". Na trasie biegu stanęło ponad 140 zawodników i zawodniczek. Bieg wystartował punktualnie o godzinie 11.11 Zawodnicy mieli do pokonania trzy pętle ulicami miasta o dystansie 1111 m każda z nich. Zawody zostały zorganizowane z okazji 91 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Szkołę Podstawową nr 9 w Ełku reprezentowali uczniowie: Mitros Patrycja, Klepadło Nikolina, Dmitruk Karolina, Sulewska Natalia, Cwalina Dawid, Kalicki Jakub.
Najszybciej spośród naszej reprezentacji szkoły dobiegła Sulewska Natalia, która ukończyła bieg na trzecim miejscu wśród dziewcząt i otrzymała puchar z rąk pana prezydenta Tomasza Andrukiewicza. Na siódmym miejscu dobiegła Mitros Patrycja. Reszta naszych uczniów zakończyła bieg na nieco dalszych miejscach, ale z uśmiechem na twarzy i to właśnie w sporcie jest najważniejsze.
Po zakończeniu biegu na uczestników czekały ciepłe napoje i smaczny bigos.
Na zakończenie organizatorzy wylosowali 30 uczestników biegu, którym to wręczyli nagrody rzeczowe. Jedną z tych osób, która miała szczęście była Natalia Sulewska. Zobacz zdjęcia