KONKURS „BE MY VALENTINE”

W lutym 2017 r. odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową w języku angielskim dla klas 3-6. Wzięło w nim udział ponad dziesięcioro uczniów.

Celem konkursu była:

 promocja młodych talentów,

 kształcenie umiejętności redagowania krótkich tekstów w języku angielskim,

 rozwijanie zainteresowania kulturą krajów anglojęzycznych.

Za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu odpowiadały nauczycielki języka angielskiego – panie: Elżbieta Rafałowska, Joanna Kotarska oraz Agnieszka Gilewska.

Najlepsze prace naszych uczniów trafiły na konkurs międzyszkolny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Ełku. Kartka walentynkowa, przygotowana prze uczennicę klasy 6 b – Patrycję Kiełczewską, okazała się najładniejsza – Patrycja zajęła I miejsce. Nauczycielką języka angielskiego Patrycji jest Elżbieta Rafałowska.

Zwyciężczyni gratulujemy!