Ogłoszenia!

TENIS STOŁOWY - WIADOMOŚCI SPORTOWE

W dniu 04.03.2017 r w Pisanicy odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików w tenisie stołowym, którego celem jest wyłonienie zwycięzców na turniej ogólnopolski. W turnieju wzięli udział najlepsi obecnie młodzicy naszego województwa tzn. z Ostródy, Działdowa, Lidzbarka Warmińskiego , Iławy , Pisanicy , Ełku i inni . Najbliżej awansu z zawodników UKS „KONIECZKI” przy SP 9 w Ełku był Mikołaj Malinowski , który zajął 3 miejsce . Zwycięzcą został zawodnik z Ostródy i zawodniczka z Lidzbarka. Pozostałe miejsca naszych zawodników – 5 miejsce Gabriela Ziarko , 6 miejsce Ela Prostko – młodziczki oraz Wojciech Gajewski 7 miejsce w młodzikach. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali punkty do rankingu ogólnopolskiego PZTS.

Tenisiści z Ełku z dyplomami na podium              Młodzicy na podium,M. Malinowski na 3 miejscu

Trener-nauczyciel; Stanisław Malinowski
Ełk, 04.03.2017 r.