Ogłoszenia!

WIADOMOŚCI SPORTOWE - TENIS STOŁOWY

W dniu 14.03.2017 r. w sali gimnastycznej SP 9 przy 9 stołach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Ełku Szkół Podstawowych S Z S , w których wzięły udział wszystkie ełckie szkoły tzn. 7 drużyn dziewcząt i 7 drużyn chłopców – zespół składa się z dwóch zawodników i rezerwowi ,którzy mogą grać w grze deblowej i indywidualnej. Turniej rozegrano systemem ‘’ Do dwóch przegranych ‘’ – pojedynki do 2 setów, poziom był zadawalający. Wielogodzinne treningi spędzone przy stołach zawodniczek i zawodników z S P 9 spowodowały, iż nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni w obu kategoriach zajmując 1 miejsce. Dziewczęta SP 9 wystąpiły w składzie; Gabriela Ziarko 6b, Elżbieta Prostko 4b, Amelia Złotocha 5a, Wiktoria Chilicka 4b i Antonina Grądzka 4b. Chłopcy SP 9 w składzie ; Mikołaj Malinowski 6b, Wojciech Gajewski 5b, Bartłomiej Budziński 4b i Jakub Wierzbicki 5b. Klasyfikacja końcowa dziewcząt – 1 m. SP 9, 2 m. SP 2, 3 m. SP 6, 4 m. S P3, 5 m. SP 7, 6 m. SP 5 i 7 m. SP 4. Klasyfikacja końcowa chłopców - 1 m. SP 9 , 2 m. SP 6 , 3 m. SP 5 , 4 m. SP SP 3 , 5 m SP 4, 6 m. SP 2 i 7 m. SP 7. Należy nadmienić, iż kilka tygodni temu w Olecku rozegrano zawody rejonowe S Z S – dziewczęta z SP 9 / Gabriela Ziarko i Ela Prostko / zajęły 1 miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego. Chłopcy / Mikołaj Malinowski i Wojciech Gajewski / w Olecku zajęli 3 miejsce.

Na zdjęciu dziewczęta i chłopcy z SP 9 w Ełku po dekoracji medalowej
Nauczyciel w-f - Stanisław Malinowski