Uwaga rodzice !

W związku z niemożnością przyjmowania opłat gotówkowych kwoty należne z tytułu zniszczonego lub zagubionego podręcznika należy wpłacać bezpośrednio na konta :

1. W przypadku zniszczenia lub zagubienia podręcznika do klasy I, II, III zapewnionego przez MEN na nr konta 59 1010 1010 0031 2822 3100 0000 wpisując w tytule przelewu „zwrot za podręcznik do klasy …”

Kwoty za poszczególne części :

• 4,32 zł za każdą część „Naszego elementarza” kl. I

• 4,21 zł za każdą z części podręcznika „Nasza szkoła” kl. II

• 2,35 zł za każdą z części podręcznika „Nasza szkoła” kl. III

2. W przypadku zniszczenia, uszkodzenia lub zagubienia podręczników zakupionych z dotacji celowej tj. podręczników do języka obcego nowożytnego dla klasy I, II, III, podręczników do obowiązujących zajęć edukacyjnych (przedmiotów ) w klasach IV – VIII na numer konta 69 1020 4724 0000 3802 0075 9993 w treści przelewu wpisując imię, nazwisko ucznia oraz tytuł podręcznika. Cenę poszczególnych podręczników można sprawdzić w bibliotece szkolnej. Po dokonaniu wpłaty należy okazać nauczycielowi - bibliotekarzowi dowód przelewu. Tylko po uiszczeniu należności uczeń otrzyma kolejny podręcznik.

Dyrektor SP9