Ogłoszenie dla rodziców!!!

Zapraszamy do udziału w Turnieju Badmintona, który odbędzie się 07 marca 2017 r. w godz. 16.00 – 18.00 na sali gimnastycznej
w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku. Będą w nim uczestniczyć również nauczyciele.

Rodziców zainteresowanych udziałem w turnieju w grze indywidualnej, prosimy o zapisywanie się u wychowawców do dnia 06 marca 2017 r.. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni z tego spotkania i ze wspólnej gry w badmintona.
Informujemy, że obowiązuje strój sportowy , a wejście na salę gimnastyczną znajduje się od szczytu tego budynku.

Zachęcamy do wspólnej zabawy.

Organizatorzy:

Stanisław Malinowski – nauczyciel SP nr 9 w Ełku