Sprawozdanie z uroczystości Dnia Babci i Dziadka

W naszej szkole dnia 17 stycznia 2017 r. o godz. 16.30 odbyło się niecodzienne spotkanie z naszymi Dziadkami i Babciami.

Uczniowie klasy 3 b z okazji Święta Babci i Dziadka zaprosili ważne w ich życiu osoby, aby okazać im wdzięczność i podziękować za wszelkie dobro. Uroczystość przebiegała jeszcze w świątecznym bożonarodzeniowym nastroju, przy pięknie udekorowanym holu, mali aktorzy zaprezentowali przedstawienie
pt. ,, Dziewczynka z zapałkami”. Nasi goście byli pełni podziwu gry aktorskiej oraz tanecznym pokazem śnieżynek. Oczywiście były życzenia i tradycyjnie zaśpiewane sto lat. Łezkę w oku można było bez trudu zauważyć u wzruszonych gości. Uczniowie na tę okoliczność przygotowali na zajęciach również laurki z życzeniami, które wręczyli kochanym Babciom i Dziadkom.

W połączeniu z serdecznym uściskiem dopełniły one to wyjątkowe, rodzinne i pełne wzruszeń spotkanie. (Zdjęcia)

W. Witkowska
                                                                                                         J. Kotarska