Bal przebierańców kl. 0 -3

W naszej szkole 12 stycznia 2017 roku odbył się bal przebierańców. Wszystkie dzieci z utęsknieniem oczekiwały na ten wyjątkowy dzień. Sala gimnastyczna przybrała niecodzienny wystrój, udekorowana balonami i serpentynami. Na maskaradzie pojawiły się księżniczki, rycerze, kotki, policjanci, syreny, tygryski i inne postacie z ulubionych dziecięcych bajek. Niektórych uczniów nie można było poznać, spod okularów i fantazyjnych masek. Na sali mieniły się kolorowe światełka, a nawet pojawiły się dymy.

Tańcom i korowodom nie było końca. Panie piratki rozgrzewały salę do czerwoności. W korowodach pojawił się również Mikołaj i jego Elfy, przecież maluchy oczekiwały na jego przyjście i oczywiście prezenty.

Szkoda, że zabawa trwała tak krótko, na następną przyjdzie nam poczekać aż
rok. (Zdjęcia)

Wiesława Witkowska