WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE „CHRISTMAS TIME”

20 grudnia 2016 r. w Szkole Artystycznej w Ełku odbyła się IV edycja konkursu piosenki o tematyce świątecznej „Christmas Time”. Organizatorką konkursu była pani Anna Karpienia, nauczycielka języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku.

Podczas tegorocznej edycji konkursu widownia usłyszała 10 świątecznych piosenek w języku angielskim. Nie zabrakło znanych utworów takich jak np.: „All I want for Christmas is you”, czy „Snow is falling”. Oceną występów młodych artystów zajęło się trzyosobowe jury w składzie : Monika Tyszkiewicz, Daniel Szejda i Rafał Lemieszko.

Uczennica naszej szkoły – Wiktoria Siwek z klasy 4 a zdobyła wyróżnienie. Przygotowaniem Wiktorii do konkursu zajęła się pani Elżbieta Rafałowska.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii!