Kontakt

Aktualności:

Ogłoszenie!

Badminton na Mikołajki – to już tradycja!

Tradycją w naszej szkole stały się turnieje badmintona rozgrywane w okresie mikołajkowym. Podobnie było w tym roku. 6.12.2016 r. na boisku stanęły uczennice klas V – łącznie 22 osoby. Mecze eliminacyjne rozegrane zostały w sześciu grupach. Zawodniczki, które pokonały swoje rywalki, zagrały w półfinałach. Walczyły systemem „każdy z każdym” w dwóch kolejnych grupach o wejście do finału. Awansowały dziewczęta z pierwszych i drugich lokat, tj. Aleksandra Herbszt i Dominika Kowalska z kl.5a oraz Wiktoria Archacka i Aleksandra Miszler z kl.5b. Ostatecznie mistrzynią badmintona została Dominika Kowalska z kl.5a. Wicemistrzostwo zdobyła Aleksandra Miszler z kl.5b. III miejsce wywalczyła Aleksandra Archacka z kl.5b, natomiast IV miejsce zajęła Aleksandra Herbszt z kl.5a. Gratulujemy!

Każda zawodniczka Mikołajkowego Turnieju Badmintona otrzymała słodki upominej.
P.S. Wieczorem zagrają rodzice! Ciekawe, jak sobie poradzą? (Zdjęcia)