Szanowni Rodzice!

Zbliża się najpiękniejszy, najbardziej rodzinny okres w roku – Święta Bożego Narodzenia. Proponujemy, by ten wyjątkowy czas był także okazją do wspólnej zabawy i twórczego działania.

Chcemy Państwa zaprosić na bezpłatne, rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe (dla rodziców i dzieci), na których razem z dziećmi będziemy przygotowywać ozdoby świąteczne np. bombki, aniołki ....

Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej nr 9 - 7 grudnia 2016 roku, o godz. 17.00 w sali 109. Wystarczy tylko zabrać ze sobą zapał do pracy, gdyż potrzebne materiały i narzędzia zapewniają organizatorzy. Wykonane własnoręczne prace będzie można zabrać do domu.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do wychowawców, którzy przekażą informacje organizatorom.

Serdecznie zapraszamy!