Andrzejki pod znakiem dobrej zabawy

W środę, 23 listopada 2016 r., uczniowie klasy 3c wraz z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem bawili się na andrzejkowym podwieczorku połączonym z dużą dawką dobrej zabawy. W menu przewidzianych było wiele gier, jednak impreza oficjalnie rozpoczęła się od układów tanecznych: fitness i zumby. Dzieci wystąpiły w roli instruktorów tańca, zaprezentowały również ćwiczony od początku roku szkolnego układ taneczny. Po posileniu się pysznymi przekąskami przygotowanymi przez rodziców i dziadków, wszyscy wzięli udział w grach i zabawach. Nie mogło obyć się bez andrzejkowego lania wosku oraz gier, które wywoływały uśmiech na twarzach zebranych, którzy próbowali odpowiedzieć sobie na pytania: jak umieścić piłeczkę w kubku lub zjeść kawałek czekolady bez używania rąk. Odbyły się liczne humorystyczne konkursy ze słodkimi nagrodami. Ukoronowaniem wieczoru była zabawa sportowa – dwa ognie. Rodzice połączyli siły, by zmierzyć się ze swoimi pociechami. Obie drużyny wykazały się zaangażowaniem i wspaniałą kondycją. Wszyscy wspaniale się bawili, uśmiechom i żartom nie było końca. Zarówno uczniowie jak ich rodzice pomagali w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy, a życzliwa wręcz rodzinna atmosfera dała możliwość spędzenia niezapomnianego wieczoru. (Zdjęcia)

Agnieszka Sawicka