Trójki siatkarskie dziewcząt i chłopców

W hali MOSiR w Ełku odbył się Międzyszkolny Turniej „3” Siatkarskich w ramach rozgrywek SZS. Chłopcy rozegrali mecze 16.11.2016 r, natomiast dziewczęta 18.11.2016 r. Do zawodów w obu kategoriach zgłosiło się 7 szkół podstawowych. Poszczególne drużyny reprezentowane były przez uczniów i uczennice klas piątych. Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki, które wywalczyły III miejsce w turnieju. Chłopcy natomiast zajęli VI miejsce.

Skład ekipy dziewcząt: Józefowicz Weronika, Szostak Julia (5a), Archacka Wiktoria, Kalinowska Oliwia, Markowska Wiktoria, Ramotowska Ada, Sulewska Laura (5b)

Skład ekipy chłopców: Bursa Bartłomiej, Socha Kacper, Wierzbicki Jakub (5a), Danowski Jakub, Gajeski Wojciech, Kubicki Jakub, Wybranowski Hubert (5b), Bogdziewicz Aleksander, Chodorowski Jakub, Ostatkiewicz Stanisław (4b). (Zdjęcia)

Dorota Markowska