TENIS STOŁOWY - SPRAWOZDANIE

W Ostródzie 30.10.2016 r. w hali MOSiR przy 12 stołach odbył się II W T K młodzików i kadetów w tenisie stołowym .Celem zawodów jest wyłonienie najlepszych do reprezentowania naszego województwa w turnieju ogólnopolskim oraz zdobycie punktów do klasyfikacji ogólnopolskiej w rankingu Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W w/w turnieju startowali najlepsi z wszystkich klubów tenisa stołowego województwa warmińsko-mazurskiego .Do faworytów należą również zawodnicy i zawodniczki UKS „ KONIECZKI „ Ełk, którzy godnie reprezentowali miasto Ełk, klub i szkołę zajmując następujące miejsca ; Gabriela Ziarko 4 miejsce w młodziczkach i 5 miejsce w kadetkach , Mikołaj Malinowski 5 miejsce w kategorii młodzików i 4 miejsce w kategorii kadetów , Wojciech Gajewski 9 miejsce w młodzikach i 7 miejsce w kadetach , Hubert Wybranowski 13 miejsce w młodzikach.

Tenisiści ełccy przy stołach podczas gier i na wspólnym zdjęciu w składzie ; od lewej M.Malinowski, W.Gajewski, H.Wybranowski i G.Ziarko

Trener-nauczyciel - Stanisław Malinowski

Ełk, 30.10.2016 r.