PIŁKA RĘCZNA - WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SZS

W sali gimnastycznej SP 7 w Ełku 27.10.2016 r. w ramach współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych rozegrano turniej piłki ręcznej chłopców , w których wzięło udział 6 szkół ełckich / bez SP 4 /. Zgodnie z przepisami drużyna składa się z bramkarza i 6 zawodników plus rezerwowi , turniej rozegrano systemem „ Każdy z każdym „ czas meczu 10 minut. Bardzo dobrze zaprezentowali się szczypiorniści z SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku zajmując 3 miejsce / kilka dni wcześniej ta sama drużyna zajęła 2 miejsce w turnieju p.nożnej /. Oto wyniki naszej drużyny ; 2 : 0 z SP 7 , 3 – 1 z SP 2 , 0 – 5 z SP 6 , 4 – 5 z S P 5 i 2 -2 z SP 3. Zwyciężył zespół z S P 6 przed SP 5 i SP 9. Najwięcej bramek rzucił Mikołaj Malinowski 8 bramek , 2 bramki Dominik Starzewski i 1 bramkę Jakub Rydzewski, niemniej wszystkim należą się słowa uznania za walkę i realizację taktyki gry zespołowej. Skład drużyny z SP 9 ; Kamil Kular , Jakub Rydzewski, Dominik Starzewski, Damian Wasilewski , Krzysztof Kondracki , Jakub Zemke / wszyscy kl. 6 a /, Mikołaj Malinowski kl. 6 b, Wojciech Gajewski i Hubert Wybranowski / obaj kl. 5 b / oraz Kacper Socha kl. 5 a.

Wspólne zdjęcie naszej drużyny z pucharem i dyplomem

Nauczyciel w –f - Stanisław Malinowski

Ełk , 27.10.2016 r.