Lekcja przyrody w CEE w Ełku

4 listopada 2016 r. klasa 3 b wybrała się do Centrum Edukacji Ekologicznej na zajęcia przyrodnicze pod hasłem ,,Las.” Była to lekcja powtórzeniowa i utrwalająca wiadomości i umiejętności dotyczące zagadnień programowych związanych z lasem, jego fauną i florą, budową warstwową lasu, a także znaczeniem kompleksów leśnych dla człowieka. Bardzo ciekawe i atrakcyjne zajęcia przeprowadziła pani Regina Merchelska. Uczniowie w skupieniu obejrzeli film pt.,, Las w czterech odsłonach.” Lekcja podobała się trzecioklasistom, uczniowie aktywnie brali udział w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach dydaktycznych.

Najbardziej zainteresowała dzieci gra edukacyjna o lesie i choć jak w każdej grze były elementy rywalizacji, wszyscy bawili się świetnie. (Zdjęcia)

Wiesława Witkowska