TENIS STOŁOWY - WIADOMOŚCI SPORTOWE

W Lidzbarku Warmińskim 11.09.2016 r przy 12 stołach odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Stołowym w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców . W turnieju wzięli udział zawodnicy ze wszystkich znaczących klubów województwa warmińsko -mazurskiego. Celem zawodów jest wyłonienie najlepszych, którzy będą reprezentowali nasze województwo w turniejach ogólnopolskich. Bardzo dobre miejsca w klasyfikacji końcowej zajęli tenisiści z Uczniowskiego Klubu Sportowego ‘’KONIECZKI” przy SP 9 w Ełku, szczególnie dużą niespodziankę sprawiła Gabriela Ziarko wygrywając kategorię młodziczek – uzyskała awans do turnieju ogólnopolskiego, który odbędzie się w Jarosławiu. Pozostali byli bardzo blisko awansu .

Miejsca ełckich tenisistów stołowych;

3 miejsce Elżbieta Prostko w kategorii żak ,
3 miejsce Aleksandra Jakubowska w kategorii kadet,
4 miejsce Mikołaj Malinowski w kategorii młodzików

Gratulacje ! życzymy dalszych sukcesów