Podsumowanie Wieloboju o tytuł Mistrza Szkoły

W roku szkolnym 2015/2016 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali i przeprowadzili szkolny wielobój o tytuł Mistrza Szkoły. Wielobój składał się z 7 konkurencji lekkoatletycznych, w których wzięli udział uczniowie klas 4-6. Celem rywalizacji była diagnoza sprawności fizycznej uczniów naszej szkoły, ustalenie rekordów w poszczególnych konkurencjach oraz wyłonienie zwycięzcy i przyznanie tytułu „Mistrza Szkoły”. Uczniowie mogli poznać mocne i słabe strony swojej sprawności fizycznej.

Ostatecznie tytuł „Mistrza Szkoły” w kategorii chłopców otrzymał Mikołaj Malinowski z kl.5b (205p), natomiast w kategorii dziewcząt Mistrzem Szkoły została Klaudia Ratyńska z kl.6a (172p). Wicemistrzowski tytuł wywalczyli: Bartosz Kalicki z kl.6c (192p) i Gabriela Górska z kl.6c (147p).

Dorota Markowska
                                                                                                       Stanisław Malinowski