Sprawozdanie z II półrocza 2015/2016

W drugim półroczu z opieki w świetlicy szkolnej stale korzystało 112 osób z klas 0-3. W zajęciach uczestniczyli również niezapisani uczniowie z klas 0-6 potrzebujący opieki przed lub po lekcjach. Z powodu nieobecności nauczycieli z zastępstw w świetlicy skorzystały klasy 4 -6 50 razy.

Zorganizowałyśmy również różnorodne konkursy:

• „Stroik wielkanocny”
              • „Konkurs recytatorski”
              • „Kwiaty Polskie”
              • „Konkurs Piosenki Świetlicowej”
              • „Świetlicowy konkurs taneczny”

Przygotowałyśmy uroczysty apel z okazji „Konstytucji 3 maja”. W programie artystyczno –tanecznym wystąpiły dzieci uczęszczające do świetlicy wraz z uczniami klasy III b.
Cyklicznie organizujemy spotkania z policjantem: „Przeciwdziałamy przemocy”, „ Bezpieczne wakacje”.
Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach tanecznych, plastycznych i ruchowych organizowanych w świetlicy.

Dodatkowo prowadziłyśmy zajęcia w ramach godzin karcianych:

• Zabawy papierem „Origami”
              • Zajęcia plastyczne
              • Zajęcia sportowe
              • Zajęcia artystyczne
              • Zajęcia plastyczno-artystyczne „Tęcza”

Urszula Maksimowicz
                                                                                           Agnieszka Zawadzka