Sprawozdanie z konkursu matematycznego kl. III

Zakończyły się matematyczne zmagania uczniów klas III. Odbyły się one w dwóch etapach. Pierwszy etap konkursu matematycznego odbył się już w I semestrze. Do kolejnego konkursu zakwalifikowało się siedmioro uczniów. Dzieci musiały wykazać się świetną umiejętnością rozwiązywania, wcale nie łatwych, problemów matematycznych. Mistrzami matematyki w naszej szkole zostali:

Jakub Chodorowski z kl. III b – I miejsce

Dawid Węgrowski z kl. III b – II miejsce

Filip Dąbkowski z kl. III b – III miejsce

Bartosz Kruczyński z kl. III a – IV miejsce

Najlepsi będą niebawem reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie matematycznym organizowanym przez SP nr 7, trzymamy za nich kciuki i życzymy dalszych sukcesów. Konkursy zostały przeprowadzone pod czujnym okiem pani Agnieszki Sierzputowskiej oraz pani Wiesławy Witkowskiej.

A.Sierzputowska
                                                                                                  W. Witkowska